Cinkavimas

Cinkavimas – juodojo metalo gaminių paviršiaus padengimas antikorozine cinko danga elektrocheminiu būdu galvaniškai. Galvaniškai ant dengiamo metalo paviršiaus galima nusodinti norimą dangos storį ( nuo 6 iki 18 mikronų), dengti detales su sriegiais.

Galvaninė cinkavimo danga po nusodinimo yra pasyvuojama, suteikiant gaminio paviršiui didesnį korozinį atsparumą ir atitinkamą dekoratyvinį bespalvį atspalvį.       

“Elonika” cinko dangų pasyvacijai naudoja  procesus, sukurtus Cr3+ junginių pagrindu, todėl galvaninė cinko danga atitinka Europos Sąjungos direktyvos ROHS reikalavimus: savo sudėtyje ir paviršiuje neturi Pb,Hg,Cd metalų bei Cr6+ ir polibromintų  bifenilų junginių.

Cinko dangų korozinis atsparumas atitinka standartų ISO 10289 ir LST ISO 9227 reikalavimus.

Didžiausia detalė, kurią galima padengti galvanininėmis cinko dangomis yra 0,70 m ilgio ir 0,70 cm aukščio ir 0,25 cm pločio

Padengimo kaina priklauso nuo detalių ir gaminių kiekio, jų technologiškumo ir kompaktiškumo, montuojant juos į specialias pakabas galvanizavimui, ir kiekvienu atveju nustatoma atskirai. Skubus užsakymas, atliekamas tą pačią dieną, - kainuoja papildomai 50% nuo padengimo kainos, per 24h - papildomai 40% nuo padengimo kainos.

Automobilių ir motociklų detalių galvanizavimo kaina - sutartinė.

Dėl dangų kreiptis

Galvaninio cecho viršininkė

Irena Bačiulienė
Tel. (8-5) 272 96 52
Mob. 8-698 48867
El.paštas irenabaciuliene@gmail.com 

 

Kontaktų forma


* žvaigždute pažymėti laukai privalomi