Paslaugos

Nestandartinių rankšluosčių džiovintuvų gamybos paslaugos

UAB "Elonika" gamina vandeninius rankšluosčių džiovintuvus - gyvatukus ir kopėtėlės ir pagal spec. užsakymus:

1. Kilpinius gyvatukus -  iki 0.70 metro pločio, o maksimalaus aukščio 1.09 metro. Atstumą tarp pajungimo centrų galima padidinti arba sumažinti 30 mm nuo mūsų standartinių matmenų.

2. Kopetėlių tipo rankšluosčių džiovintuvus gaminame  pageidaujamo pločio, o aukštį rekomenduojame pasirinkti iš mūsų standartinių: 655 mm, 870mm, arba 1200mm. Tuo atveju,  kai kopėtėlės  buvo pajungtos įstryžai, pagaminame tokio pat aukščio kopetėles. Laikiklių vietas, jei įmanoma,  pritaikome taip pat pagal buvusias vietas.

3. Gyvatukus ir kopetėles galime padengti blizgančia chromo danga arba nudažyti milteliniu būdu bet kokia RAL paletės spalva. Taip pat ta pačia danga ar spalva padengiame ar nudažome ir pajungimo detales bei armatūrą. Pateikiant spec. užsakymą, prašome pateikti tikslų brėžinį, arba pati prakiurusį gyvatuką.

4. Pristatymo kaina Lietuvoje - 0,00 Eur,  pristatymo kaina į Neringą - 35,00 Eur.

Elektrinių rankšluosčių džiovintuvų ir kaitintuvų surinkimas

Adresu Akademijos g.7, Vilnius galite priduoti sugedusį ar nebenaudojamą elektrinį rankšluosčių džiovintuvą ar kaitintuvą.

Galvaninio padengimo paslaugos - galvanizavimas

UAB " Elonika" su galvanika susijusią veiklą, t.y. metalų ir plastmasių galvanizavimą, vykdo nuo pat firmos įkurimo pradžios-1989m.

Galvaniniame ceche, panaudojant šiuolaikines technologijas, pagal LST ISO 2081, EN ISO 1461, LSR EN 12540 standartus atliekami šie galvaninio padengimo procesai: variavimas, nikeliavimas, chromavimas, cinkavimas su bespalve be Cr(VI) junginių, alavavimas, plastmasės metalizavimas ir nerūdijančio plieno poliravimas. Cinko dangų korozinis atsparumas atitinka standarto ISO 10289, LST ISO 9227 reikalavimus.

Nauji plastmasiniai gaminiai, kokybiškai išlieti iš ABS plastiko, gali būti galvanizuojami dekoratyvinėmis vario, nikelio ar chromo dangomis

Padengimo kaina priklauso nuo detalių ir gaminių kiekio, jų technologiškumo ir kompaktiškumo, montuojant juos į specialias pakabas galvanizavimui, ir kiekvienu atveju nustatoma atskirai. Skubus užsakymas, atliekamas tą pačią dieną, - kainuoja papildomai 50% nuo padengimo kainos, per 24h - papildomai 40% nuo padengimo kainos.

Automobilių ir motociklų detalių galvanizavimo kaina - sutartinė.

Dėl dangų kreiptis

Galvaninis cechas


Tel. (8-5) 272 90 32
Mob. 8-686 14038
El.paštas elonika@gmail.com 

Internetinis tinklalapis: www.galvanika.lt

Kontaktų forma


* žvaigždute pažymėti laukai privalomi